Banesë me qira
260.00 €

  • Banesë me qira afër Rruges B, Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 14.09.2021
Është shikuar 76 herë
 

▪️100m afer Maxi 24h, me 56m2 kati 2 me lift funksional, nxemja sipas deshires, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️Dhomë gjumi,
▪️banjo.
▪️depo, dhe
▪️Ballkon

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B