Banesë me qira
400.00 €

  • Banesë me qira në Rrugen B , Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 13.10.2021
Është shikuar 14 herë
 


mbi Viva Fresh, me 90m2, katin e 4-të me lift, sistem te ngrohjes me termokos, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar ne teresi si dhe ka këtë renditje:
▪️ Dhomë të dites me kuzhinë,
▪️ 2 dhoma të gjumit,
▪️ banjo,
▪️ shpajz dhe
▪️ ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B