Banesë me qira
Me marrëveshje

  • RRUGA C, Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 14.01.2022
Është shikuar 33 herë
 

Lëshohet banesa me qera në Rr. C

- ID: 196
- Lokacioni: Afer Maxi 24
- Statusi: Me Qira
- Lloji i Pronës: Banesë
- Dhoma: 2+1
- Banjo: 1
- Kati: 2
- Ballkon: 1
- Siperfaqja: 92 m2

ASR- Real Estate
+38349875949

Lëshohet banesa me qera në Rrugen C me saktesishte tek kafiteria Del Posto dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë ,dy dhoma gjumi, një banjo, nje WC , nje shpajz-depo, ballkonë, koridor, Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.

ASR- Real Estate
+38349875949

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B