Banesë me qira
280.00 €

  • Banesë me qira tek Parku i Qytetit????, Sllovenia Sport-Parku i qytetit, Prishtinë
Publikuar me 25.05.2023

Banesë me qira tek Parku i Qytetit????
▪️Çmimi: 280€????
▪️Perball bustit Isa Kastrati, me 80m2, kati 2-t pa lift, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar ne tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️2 dhomë e gjumit,
▪️banjo,
▪️shpajz dhe
▪️ballkon.
tel: 044 349 845

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Sllovenia Sport-Parku i qytetit