Banesë me qira
300.00 €

  • Te Hotel Sirius, Sllovenia Sport-Parku i qytetit, Prishtinë
Publikuar me 01.04.2024
Ndryshuar me 12.04.2024
Është shikuar 1026 herë
 

Ipet banesa 3 dhomeshe me qira 80m2 ,Qender mbrapa Hotel Sirius.

300€ /Muaji.

Kati i 1-re (me lift).

Sallon,
2 Dhoma Gjumi
Kuzhinë
Banjo
Depo
Ballkon dhe koridor.

Ka ujë dhe rrymë 24h.

Me lift funksional.

Banesa është e mobiluar me paisje funksionale, dhe shumë e pershtatshme per banim.

+383 45 298 289 (Viber)
045 298 289

[email protected]
www.kosova-immobilien.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Sllovenia Sport-Parku i qytetit