Banesë me qira
260.00 €

  • Sllovenia sport , Sllovenia Sport-Parku i qytetit, Prishtinë
Publikuar me 15.05.2024

Leshohet banese me qira te Sllovenia Sporti, mrapa hotel Siriusit, rruga Trine Smajli. Banesa eshte komplet e mobiluar. lokacioni e ben shume te pershtatshme per banim.
Kati i 5-te pa lift.
Banesa ka kete renditje:
- Sallon
- Kuzhine
- Dhome gjumi
- Banjo
- Ballkon
- Koridor
Cmimi: 260 euro

https://bit.ly/3n3a6PU
Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677 WhatsApp dhe Viber +383 49 124 677
044 333 511 WhatsApp dhe Viber +383 44 333 511

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Sllovenia Sport-Parku i qytetit