Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Afer Hotel Sirius, Sllovenia Sport-Parku i qytetit, Prishtinë
Publikuar me 26.05.2024

Banes me qira 3 dhomëshe Lagja Dodona (te Sllovenia Sport, afer Hotel Sirius) me 85m2 kati 5-të(me lift).

Çmimi: me marrëveshje.

Renditja:
Sallon me kuzhinë
2 Dhoma e gjumit
1 Banjo
Ballkonë dhe korridor

Banesa është Komplet e mobiluar,Në një lagje te qete dhe familjare,në afërsi markete. Parking rrugor. Me nxemje qëndrore me Termokos.

Për më shumë info kontakt në numrat më poshtë:

Tel 045 / 298 289
+383/ 45 298 289 (VIBER

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Sllovenia Sport-Parku i qytetit