Banesë me qira
700.00 €

  • Parku i Qytetit, Sllovenia Sport-Parku i qytetit, Prishtinë
Publikuar me 04.06.2024

Banesa 115m² me #Qira te "Parku i Qytetit" sakte ne rrugen "Adrian Krasniqi" ne nje zone te pershtatshme per banim dhe jetese, banesa shtrihet ne katin e katert dhe ka kete organizim:

'Dhome dite
'Kuzhine
'2 Dhoma gjumi
'Shpajz
'2 Toalete
'Terrase (sip. 30m²)

Banesa eshte e tera e mobiluar ne gjendje te gatshme per jetese ku ka afer te gjitha sherbimet e nevojshme, ka mobile tejet komode dhe moderne te kohes te fundit, leshohet per kohe te gjate e pershtatshme per staf nderkombetar
R5295
049411272, 044917642, ROZZ Patundshmëri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Sllovenia Sport-Parku i qytetit