Banesë me qira
200.00 €

  • Banesë me qira në Taslixhe 2 ????, Taslixhe, Prishtinë
Publikuar me 15.05.2024

Banesë me qira në Taslixhe 2 ????

▪️E lirë nga data 7 Qershor, rezervimi mund të bëhet paraprakisht.

▪️Çmimi: 200€????

▪️Afër Xhamisë së Bledit, në fund të rrugës "Aleks Buda", 10 minuta afër "AUK", me 60m², kati 1, me sistem të ngrohjes qendrore me rrymë, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:

▪️ Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️ Dhomë gjumi,
▪️ Banjo, dhe
▪️ Ballkon.

045 430 001

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Taslixhe