Banesa në shitje
57000.00 €

  • Shkolla Fillore Gjergj Fishta, Tokbashqe, Prishtinë
Publikuar me 05.02.2021
Është shikuar 26 herë
 

Shitet banesa në Toukbahqe
-
| Salloni me kuzhinë | Dy dhoma gjumi | Koridor| Banjo | 50m² | 57000m²
-
Banesa gjendet në një nga lagjet me të qeta në Prishtinë, përball Shkollës Fillore "Gjergj Fishta", me hapsira të mëdha gjelbrimi dhe me qasje të lehtë me Qendrën e Qytetit.
-
Banesa posedon ngrohje qëndrore me rrymë, është e mobiluar në tërsi si dhe ka këtë renditje: Salloni me kuzhinë, koridori, banjo si dhe dhomat e fjetjës.
-
✆+ 383 (49) 755 554 | Viber, WhatsApp |
✉ e-mail : agjensionicampus@gmail.com
"Campus Patundshmeri"
gjendemi në rr.Qamil Bala, Bregu i Diellit, mbrapa postës së vogël

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tokbashqe