Banesë me qira
350.00 €

  • tokbashqe, Tokbashqe, Prishtinë
Publikuar me 24.01.2023

Lëshohet banesa me qira në lagjën taukbashqe

– ID:1170
– Lokacioni:Taukbashqe, Prishtine
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma:2+1
– Siperfaqe:78m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: 350€

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet banesa me qira në lagjën Taukbashqe ne Prishtine. Banesa ka kete rendite:

Sallon
Kuzhin
2 dhoma gjumi
2 banjo
Shpajz
Ballkon
Çmimi 350 + depoziti per një muaj.

Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tokbashqe