Banesë me qira
170.00 €

  • Banesë me qira tek Sami Frasheri , Tokbashqe, Prishtinë
Publikuar me 24.03.2023

100m afer market Toni , me 50m2 kati 3 pa lift, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
Dhomë e dites,
Kuzhine ndamas,
dhomë e gjumit,
banjo dhe
depo.
--LOKACIONI: https://maps.google.com/maps?q=42.6688214,21.1712163
044924900

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tokbashqe