Banesë me qira
210.00 €

  • Tokbashqe, Tokbashqe, Prishtinë
Publikuar me 03.12.2020
Është shikuar 156 herë
 

Banes me qira ne Tokbashqe afer Lojrave te femijeve, posedon;

• Sallon me kuzhin
• Dhome gjumi dopio
• Dhome gjumi
• Kati 2
• parking i mjaftueshem

Qmimi;210€ perfshihen Uji dhe berllogu.

☎️+383 45 631 283

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tokbashqe