Banesë me qira
350.00 €

  • , Tokbashqe, Prishtinë
Publikuar me 07.12.2020
Është shikuar 35 herë
 

Lëshohet kati i shtëpisë /sistem banesor, në rrugën Bajram Kelmendi, afër Tokbashqes, afer shkollave "Elena Gjika" dhe “Gjergj Fishta”, 800m larg Teatrit Kombetar.

Banesa gjendet ne katin e dytë, ndertim i ri, posedon:
-Sallon me kuzhine
-Dy dhoma gjumi
-Korridor
-Banjo/wc
-Dy ballkona

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tokbashqe