Banesë me qira
200.00 €

  • Banesa me qira në Tokbashqe , Tokbashqe, Prishtinë
Publikuar me 03.04.2021
Është shikuar 89 herë
 

▪️afër market Freskia, me 85m2 kati 6 me lift,me sistem te ngrohjes me rryme, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️2 dhoma të gjumit
▪️banjo,
▪️ballkon dhe
▪️shpajz

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tokbashqe