Banesë me qira
300.00 €

  • Tophane, Tophane, Prishtinë
Publikuar me 18.03.2023
Është shikuar 20 herë
 

Leshoj banes me qira ne lagjen Tophane rruga Josip Rela afer Shkolles Meto Bajraktari shume prane qendres me kushte te mira banimi
Bamesa posedon:
-Sallon Kuzhin
-2dhoma Gjumi njera e pamobiluar
-Banjo
-Koridor dhe Ballkon
-Kati i 7 lift funksional

-Cmimi 300 plus depozita
Banesa leshohet me qera afat gjate

Për më shumë informata mund të na kontaktoni ne numrin 044 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tophane