Banesë me qira
400.00 €

  • Banesë me qira në Tophane, Tophane, Prishtinë
Publikuar me 25.05.2023
Është shikuar 25 herë
 

Me pamje nga Rruga e Lezhës, me 80m2, kati 4 me lift, me sistem të ngrohjes qendrore me rrymë, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar ne tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë
▪️2 Dhoma të gjumit,
▪️Banjo,
▪️Wc, dhe
▪️Ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tophane