Banesë me qira
200.00 €

  • Afer Furres Moni , Tophane, Prishtinë
Publikuar me 25.05.2023
Është shikuar 48 herë
 

Ipet me qira banesa ne Tophane( afer furres Moni), me siperfaqe prej 50m2, kati i 4.

Çmimi: 200€

Sallon me kuzhine,
1 Dhome gjumi,
1 Banjo.

Ka uje dhe rryme 24h dhe liftin funksional, banesa eshte komplet e mobiluar, banesa gjendet afer furres Moni, gjindet ne katin e 4, shume e pershtatshme per banim.

Tel. 045 298 289
+383/45 298 289 (VIBER).

[email protected]
www.kosova-immobilien.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tophane