Banesë me qira
420.00 €

  • , Tophane, Prishtinë
Publikuar me 01.09.2023

Ipet me qira banesa 3 dhomshe ne Tophane kompleksi Durguti ( afer Xhamise se llapit ) me siperfaqe 95m2 , kati 2 me ashensor.

Çmimi: 420€

Sallon me kuzhine
2 Dhoma gjumi,
1 Banjo
1 Ballkon.

Qasje te shpejt ne Arberi , banesa e mobiluar kuzhina dhe dhoma 2 ne pritje mobiljeve dhe paisje funksionale ,shume e pershtatshme per banim.

Tel. 045 298 289
+383/45 298 289 (VIBER).

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tophane