Banesë me qira
300.00 €

  • afer Pandora Tower, Tophane, Prishtinë
Publikuar me 04.03.2024
Është shikuar 43 herë
 

Ipet me qira banesa 2 dhomshe ne Tophane RR. Lidhja e Lezhes (afer Pandora Tower ) kati 7 me ashensor me siperfaqe 60m2

Çmimi: 300€

Sallon me kuzhine
Dhoma gjumi,
Banjo,
1 Ballkon.

Ka uje dhe rryme 24h , banesa komplet e mobiluar dhe paisje funksionale ,shume e pershtatshme per banim.

Tel. 045 298 289
+383/45 298 289 (VIBER).

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tophane