Banesë me qira
400.00 €

  • , Tophane, Prishtinë
Publikuar me 02.04.2024
Është shikuar 24 herë
 

ID: 63427
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Tophane
Dhoma: 2
Banjo: 2
????: 046336699
MOBILUAR
JO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Qira banesë 2+1 në lagjen Tophane. Banesa gjendet ne Kompleksin “Derguti”, ka nje siperfaqe prej 89m2 dhe gjendet ne katin e 14-të, është e pa mobiluar vetem kuzhinen ka te montuar.

Renditja : Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | WC | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tophane