Banesë me qira
300.00 €

  • Tophane, Tophane, Prishtinë
Publikuar me 16.04.2024

Leshohet me qira banesa në lagjen Tophane. Është e mobiluar në tërësi dhe shumë e përshtatshme për banim.
Çmimi: 300
Renditja:
• Sallon dhe kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon

046166499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tophane