Banesë me qira
170.00 €

  • Tophane, Tophane, Prishtinë
Publikuar me 15.05.2024

Leshohet me qira banesa në Tophane, afër Komunes se vjeter. E mobiluar dhe e gatshme për banim.
Banesa ndodhet në katin e dytë
Sipërfaqe: 35m²
Çmimi: 170
Renditja:
• Sallon
• Kuzhinë
• Banjo
• Koridor

046166499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tophane