Banesë me qira
300.00 €

  • Te Bahollt, Tophane, Prishtinë
Publikuar me 26.05.2024

Banes me qira 3 dhomëshe Tophane te Bahollt, me 85m2 kati 4-të. Çmimi: 300€.

Renditja:
Sallon me kuzhinë
2 Dhome e gjumit
1 Banjo
Ballkonë dhe korridor.

Banesa është Komplet e mobiluar ,në një lagje te qete dhe familjare,në afërsi markete. Parking rrugor.

Për më shumë info kontakt në numrat më poshtë:

Tel 045 / 298 289

+383/ 45 298 289 (VIBER)

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tophane