Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Tophane te shkolla Meto Bajraktari , Tophane, Prishtinë
Publikuar me 10.07.2024

Banes me qira 2 dhomëshe 62m2 lagjja Top Hane afer Shkolles Meto Bajraktari te Albi Market. Qmimi : Me marrëveshje.

Kati 2-të.

Sallon me kuzhinë
1 Dhomë Gjumi
Banjo
Ballkon dhe koridor.

Ka uje dhe rryme 24h. Me lift funksional.

Banesa eshte e mobiluar me paisje funksionale dhe shume e pershtatshme per banim.

Tel:

+383/45-298-289

+377/45-705-160

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tophane