Banesë me qira
200.00 €

  • Vranjefc, te shkolla "Asim Vokshi", Tophane, Prishtinë
Publikuar me 26.08.2019
Është shikuar 365 herë
 

Banesë (katë shtëpie me hyrje të veqant) me qira në Prishtinë, Vranjefc, kati i I-rë, ngjitur me shkollen Asim Vokshi.
Renditja:
- Sallon, kuzhinë,
-2 dhoma te fjetjes,
- koridor,
-banjo dhe
-teras.
E mobiluar komplet, ngrohje qendrore me dru apo thengjill.
Çmimi: 200€/muaj

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com

045 999 986

E-mail: m1.agjencion@gmail.com
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tophane