Banesë me qira
400.00 €

  • Tophane, Tophane, Prishtinë
Publikuar me 28.08.2019
Është shikuar 114 herë
 

Banesë me qira në Prishtinë, Tophane, te Xhamija e Llapit, ndertes e re, kati I i banimit.
Renditja:
▫Sallon me Kuzhinë,
▫2 Dhoma gjumi,
▫Koridor,
▫Banjo,
▫Shpajz dhe
▫Ballkon

Banesa ndertim i ri, e mobiluar komplet.
Çmimi: 400€/muaj (i diskutushem)

☎ 045999986;

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tophane