Banesë me qira
250.00 €

  • Tophane, Tophane, Prishtinë
Publikuar me 14.09.2021
Është shikuar 22 herë
 

Ofrohet banese me qira ne Tophane, banesa eshte e mobiluar ne teresi, moderne, kati i 1-re, 65m2,
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- balkon
- koridor
- garazh
Qmimi 250€

Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044/393-777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tophane