Banesë me qira
Me marrëveshje

  • TOPHANE, Tophane, Prishtinë
Publikuar me 14.01.2022
Është shikuar 19 herë
 

Lëshohet banesa me qera në lagjën Qendër

- ID:185
- Lokacioni: Tophane, ish Bota Sot
- Statusi: Me Qira
- Lloji i Pronës: Banesë
- Dhoma: 2
- Banjo: 1
- Kati: 2
- Ballkon: 1
- Siperfaqja 83 m2

ASR- Real Estate
+38349875949

Lëshohet banesa me qera në lagjën Tophane dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë dhe tryezari ndaras, dy dhoma gjumi, një banjo, ballkonë, koridor, depo. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për banim!

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tophane