Lokal me qira
550.00 €

  • Tophane, Tophane, Prishtinë
Publikuar me 20.01.2023

Zyre 100m2 me qira ne "Tophane" me saktesisht shume prane me ish "Market Beki" ne zone te pershtatshme per zhvillimin e veprimtarive te ndryshme, zyra pozicionohet ne katin e 8-te me ashensor dhe ka kete renditje:
- 1 Salle takimesh
- 1 Njesi ndihmese
- 1 Kuzhine
- 2 Banjo
- 2 Terrasa

Zyra ka nje shtrirje te gjere ne objekt, leshohet per afat te gjate pa invertar, posedon ngrohje qendrore me sistem privat (kallda) qasje e kufizuar ne objekt permes qip karteles, monitorim me kamera etj. E favorshme per destinime siç jane: zyre projektuese, zyre IT, dizajni etj
R3748
044917642, 049411272, ROZI Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tophane