Objekt me qira
2200.00 €

  • Tophane, Tophane, Prishtinë
Publikuar me 16.01.2023

Objekt Afarist 510m2 me qira ne "Tophane" me saktesisht ne rrugen "Lidhja e Prizrenit" ne zone te favorshme per destinime te shumta afariste, Objekti shtrihet ne perdhes dhe 3 kate, ku kati i fundit perfshin nen kulem, posedon disa njesi pune, ndriqim LED te kohes te fundit, aspirator, klime, 4 nyje sanitare, eshte i destinuar per zhvillimin e veprimtarive te shumta siç jane: call center, Zyre it, zyre administrative apo te ngjashme, ofrohet per afat te gjate
R3733
049411272, 044917642, ROZI Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tophane