Banesa në shitje
Me marrëveshje

  • Ulpiana, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

SHITET banesa në lagjen Ulpiana. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe shumë e përshtatshme për banim.
Ndodhet në një lokacion të favorshëm, afër shkollës fillore ‘Hasan Prishtina’ dhe QKUK-së.
Banesa ka sistemin e ngrohjes me Termokos.
Sipërfaqja: 43.66m2
Çmimi: 90.000
Banesa ka këtë renditje:
• Sallon dhe Kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Depo
• Ballkon

045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana