Banesë me qira
450.00 €

  • ULPIANA, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 15.09.2023

Lëshohet banesa/ zyre me #qira në lagjën Qender

– ID:1896
– Lokacioni:rr.Agim Ramadani,Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????3 hapesira pune+kuzhina
– Banjo: 1????
– Kati: ????3
– Siperfaqe:m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi:450 € ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën qender, afer sheshit, tek pishat, rr. Agim Ramadani, dhe përbëhet nga tre dhoma/hapesira pune, kuzhinë, një banjo, ballkonë, koridor. Banesa ështëshumë e përshtatshme për zyre duke qene se gjindet ne qender te Prishtines, ne nje vend adekuat per bines dhe shume afer institucioneve te Republikes se Kosoves.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana