Banesë me qira
300.00 €

  • Banesa me qera, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 27.09.2023

# NUK LSHOHET PER STUDENTA #
Banesa me qera ne Prishtine, lagjja Ulpiana te shkolla fillore Hasan Prishtina, afer Qkuk's.

Banesa i posedon te gjitha elementet shtepijak dhe eshte shume e paster dhe komode .
- Salloni me kuzhine
- Dhome gjumi (hapsire fjetje 2 persona)
- Paradhome me hapsir shume te pershtashme
- Tarasa
- Termokosi
- Kati 4 ( pa lift )
Qmimi : 300 euro
Per me shume info: +383 49 * 764 * 467

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana