Banesë me qira
550.00 €

  • Ulpiana, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 07.12.2023
Është shikuar 52 herë
 

Lëshohet me qira banesa e përshtatshme për zyre në Ulpianë.
Banesa gjendet perball barnatores Rexal, është e mobiluar dhe e gatshme për punë.
Rënditja
• 2 dhoma
• Depo
• Banjo
• 2 Terrasa
• Byfe
Çmimi; 550

046166499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana