Banesë me qira
250.00 €

  • Ulpianë, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 12.02.2024
Është shikuar 106 herë
 

Lëshohet me qira banesa në Ulpianë, te Hotel Baci. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe e përshtatshme për banim.

Banesa ndodhet në katin e 1.

Është e lirë nga muaji shkurt.

Çmimi: 250
Renditja:
• Sallon dhe Kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon

Kodi: 2803

Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook
Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , si dhe
https://www.instagram.com/realestatesmart/
apo per me shume oferta apo banesa te lira:
http://www.merrmeqira.com/user/profile/smart
https://gjirafa.com/Top/Patundshmeri?f=0&sh=Kosove&r=Prishtine&k=Ban
esa&llshp=Qira
ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana