Banesë me qira
450.00 €

  • Ulpiana, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 04.03.2024
Është shikuar 28 herë
 

Lëshohet me qira banesa në Ulpianë. Është e mobiluar dhe e gatshme për banim.
Banesa është e lirë nga data 01.03.2024.
Sipërfaqja: 75m²
Çmimi: 450
Renditja:
• Sallon dhe kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
• Ballkon
Kodi: 2875
Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook
Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , si dhe
https://www.instagram.com/realestatesmart/
apo per me shume oferta apo banesa te lira:
http://www.merrmeqira.com/user/profile/smart
https://gjirafa.com/Top/Patundshmeri?f=0&sh=Kosove&r=Prishtine&k=Ban
esa&llshp=Qira
ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana