Banesë me qira
220.00 €

  • Ulpiana , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 02.04.2024
Është shikuar 58 herë
 

Leshohet banese garsoniere me qira ne Ulpiane, afer mezes se studentave, lokacion shume i pershtatshem per banim.
Banesa ka kete renditje:
-Dhome
- Kuzhine
- Banjo
Cmimi: 220 euro

https://bit.ly/3n3a6PU
Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677 WhatsApp dhe Viber +383 49 124 677
044 333 511 WhatsApp dhe Viber +383 44 333 511

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana