Banesë me qira
300.00 €

  • Ulpianë, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 02.04.2024
Është shikuar 31 herë
 

Lëshohet me qira banesa në Ulpianë. Banesa është e mobiluar dhe e përshtatshme për banim.
Banesa ndodhet mbrapa AAK-së. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.
Banesa ndodhet në katin e 3.
Çmimi: 300
Renditja:
• Sallon dhe Kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
• Ballkon

045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana