Banesë me qira
280.00 €

  • Banesë Zyre me qira në Ulpianë????, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 02.04.2024
Është shikuar 37 herë
 

Banesë Zyre me qira në Ulpianë????

▪️ Çmimi 280€????

▪️ Në Rrugë kryesore, Rruga ''Bulevardi Dëshmorët e Kombit'' C2-5 nr.8, kati 2, me 50m², me kushte shumë të mira banimi e përshtatshme për Zyre, si dhe ka këtë renditje:

▪️ Dhomë e ditës
▪️ Dhomë gjumi,
▪️ Banjo, dhe
▪️ Depo.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
044 449 403 + WhatsApp +Viber

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana