Banesë me qira
240.00 €

  • Ulpiane, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 16.04.2024

Lëshohet me qira banesa në Ulpianë. Banesa është e mobiluar dhe e gatshme për banim.kati i 4 nuk ka lift
Banesa ka sistemin e ngrohjes me Termokos.
Çmimi: 240
Renditja:
• Kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo dhe koridor
• Ballkon nuk ka

046166499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana