Banesë me qira
280.00 €

  • Mprapa aak-së, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 03.05.2024
Ndryshuar me 20.05.2024

Banesë me qira në lagjen Ulpiana mbrapa AAK-së, banesa eshte komplet e mobiluar, me paisje funksionale dhe cilesore. Banesa ka ujë/rryme 24h, termokos.
Kati:3
Çmimi i qirasë: 280
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë
♦Dhomë gjumi
♦Banjo
♦Ballkon
♦Korridor

Për më shumë informata mund të na kontaktoni ne numer 046 166 499 Viber&WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana