Banesë me qira
300.00 €

  • Ulpiana , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 15.05.2024

Banesë me qira në lagjen Ulpiana mbrapa AAK-së, banesa eshte komplet e mobiluar, me paisje funksionale dhe cilesore. Banesa ka ujë/rryme 24h, termokos.
Kati:3
Çmimi i qirasë: 300
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë
♦1 Dhomë gjumi
♦Banjo
♦Ballkon
♦Korridor

046166499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana