Banesë me qira
300.00 €

  • , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 26.05.2024

Banes ose Zyre me qira 2 dhomëshe Ulpiane rruga Bulevardi Deshmoret e Kombit 80m2. Kati 1-re. Çmimi:300€


Kuzhine
2Njesi Pune
Banjo
Ballkon dhe koridor.

E pershtatshme per zyre dhe veprimtari te ndryshme.

E kyqyr ne rrjetin Termokos.

+383 45 298 289 (Viber)

045 298 289

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana