Banesë me qira
400.00 €

  • Ulpianë, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

Leshohet me qira banesa në Ulpianë. Është e mobiluar dhe shumë e pershtatshme per banim.
Banesa ka sistemin e ngrohjes me Termokos, ndodhet ne katin e 4
Çmimi: 400
Renditja:
• Sallon dhe Kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
• Ballkon
• Koridor

045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana