Banesë me qira
300.00 €

  • Ulpianë, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 12.06.2024

Lëshohet me qira banesa në Ulpianë. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe shumë e përshtatshme për banim.
Banesa ndodhet në katin e 5. Është e lirë nga data 1 qershor.
Sipërfaqe: 60m²
Çmimi: 300
Banesa ka këtë renditje:
• Salloni dhe Kuzhinë
• Dhomë Gjumi
• Banjo
• Korridor
• Ballkon

045110099

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana