Banesë me qira
220.00 €

  • , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 10.07.2024

Ofrohet #banesa me #qira në lagjen Ulpiana, ne Prishtine dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, dy dhome gjumi, banjo, ballkonë, koridor.
Banesa është e mobiluar në tërësi me te gjitha elementet funksionale dhe është ne nje lokacion shume te përshtatshem për banim me qasje te shpejte ne rruget kryesore dhe shume sherbime tjera te nevojshme!
Posedon ashensor dhe hapsire te mjaftushme per vendparkim.

– ID:2835
– Lokacioni:Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????2+1
– Banjo: 1????
– Kati: 5????pa lift
– Siperfaqe:90m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi:220 € ????

Për më shumë Info:
ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana