Banesë me qira
220.00 €

  • Banesë me qira ne Ulpiane, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 09.09.2020
Është shikuar 134 herë
 

▪️te ish hotel Baci, me 40m2 kati 3, me termokos, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️ dhomë e gjumit,
▪️banjo

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana