Banesë me qira
250.00 €

  • Banesa me qira në Ulpianë, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 07.04.2021
Është shikuar 5 herë
 

▪️tek fontana, me 50m2 kati 4 me lift,me sistem te ngrohjes me termokos, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites (4 shtrata)
▪️Kuzhine (2 shtrata), dhe
▪️banjo,

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana