Banesë me qira
160.00 €

  • Banesa me qira në Ulpianë, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 07.04.2021
Është shikuar 90 herë
 

▪️tek banesat e jug-programit, mbrapa zyrev të Aleances me 36m2 kati 5 me lift,me sistem te ngrohjes me termokos, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites,
▪️kuzhine,
▪️banjo, dhe
▪️shpajz. (në bodrum)

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana